kuš!

 

 

  1. Latvian Contributors

    Ābols

    Aivars Baranovs

    Anete Lielpētere

    Anete Matvejeva

    Anete Melece

    Anita Rupeika    

    Anna Vaivare

    Arnis Balčus

    Arnolds Soms

    Bulats Ratkevičs

    Dace Džeriņa

    Dace Sietiņa

    Daiga Krūze

    Dāvis Ozols

    Edgars Folks

    Elīna Brasliņa                     

    Endrju    

    Ernests Kļaviņš

    Evita Vasiļjeva

    Frenks Hungus

    FROST

    Gatis Kurzemnieks

    Ingrīda Pičukane 

    Ivars Drulle

    Jānis Kalaus

    Kaspars Groševs

    Kārlis Vītols 

    Kate Krolle

    Kavi

    Krišjānis Rijnieks   

    Krišs Salmanis   

    Kristaps Auzenbergs

    Kristians Brekte       

    Kristofers Reidzāns 

    Klāvs Loris

    Leonards Laganovskis

    Līga Koklače 

    Līga Laurenoviča

    Līva Āboltiņa 

    Līva Kandevica

    Līva Piterāne

    Lote Vilma Vitiņa

    Maija Kurševa  

    Maija Līduma  

    Mairis Naglis  

    Māra Viška  

    Margrieta Dreiblate 

    Māris Bišofs     

    Mārtiņš Upitis

    Mārtiņš Zutis

    Mikus Duncis   

    Oļa Vasiljeva  

    Oskars Pavlovskis 

    Oskars Veilands-Kustikovs   

    Raids Kalniņš

    Raids Kalniņš

    Reinis Pētersons 

    Roberts Galvins          

    Romans Korovins 

    Rūta Briede 

    Rūta Daubure

    Sabīne Moore

    Toms Kleins 

    UKNO 

    Velta Ķešāne

    Zane Zlemeša


  2. International Contributors

    A. Burkholder (USA)

    Abraham Díaz (Mexico)

    Afra Häni (Switzerland)

    Agnieszka Piksa (Poland)

    Aidan Koch (USA)

    Aino Sutinen (Finland)

    Aisha Franz (Germany)

    Akvilė Misevičiūtė (Lithuania)

    Aistė Mo (Lithuania)

    Alexander Rothman (USA)

    Alexis Beauclair (France)

    Allison Cole (USA)

    Amanda Baeza (Chile /Portugal)

    Amanda Vähämäki (Finland)

    Ana Albero (Spain)

    Andrea Bruno (Italy)

    Andrej Štular (Slovenia)

    André Lemos (Portugal)

    André Pereira (Portugal)

    Andrés Magàn (Spain)

    Angie Wang (USA)

    Anja Wicki (Switzerland)

    Anna Anjos (Brazil)

    Anna Deflorian (Italy)

    Anna Haifisch (Germany)

    Anna Sailamaa (Finland)

    Anna Sommer (Switzerland)

    Anne Stalinski (The Netherlands)

    Ann Pajuväli (Estonia)

    Ansis Purins (USA)

    Anthony Meloro (USA)

    Aseyn (France)

    Ayumu Arisaka (Japan)

    Ben Marcus (USA)

    Bendik Kaltenborn (Norway)

    Berliac (Argentina)

    Betty Liang (Canada) 

    Bianca Bagnarelli (Italy)

    BloodBros (New Zealand)

    Box Brown (USA)

    Brecht Vandenbroucke (Belgium)

    Brie Moreno (Canada)

    Bruno Borges (Portugal)

    Cátia Serrão (Portugal)

    Celine de Cadt (Belgium)

    Celine de Cadt (Belgium)

    Charles Berberian & Philppe Dupuy

    Charles Burns (USA)

    Charles Forsman (USA)

    Chris Kuzma (Canada)

    Chris Reijnen (Belgium)

    Christian G. Marra (Italy)

    Clement Baloup (France)

    Conor Stechschulte (USA)

    Damiano Fenoglio (Italy)

    Daniel Almeida (Brazil)

    Daniel Lima (Angola / Portugal)

    Daniel Lopes (Portugal)

    Daniel Wernëck (Brazil)

    Daria Tessler (Finland/USA)

    David Biskup (UK)

    Daylen Seu (USA)

    deadtheduck (India)

    Derek M. Ballard (USA)

    Derrengueta (Spain)

    diceindustries (Germany)

    Dilraj Mann (UK)

    Disa Wallander (Sweden)

    Dogboy (UK)

    Dunja Janković (Croatia/USA)

    Dustin Harbin (USA)

    Duy Thang Nguyen (Canada)

    Dylan Jones (USA)

    Edda 'Dead' Strobl (Austria)

    Edie Fake (USA)

    Eikantas (Lithuania)

    Emelie Östergren (Sweden)

    Émilie Gleason (Mexico)

    Emily Carroll (Canada)

    Emma Rendel (Sweden)

    Emmi Valve (Finland)

    Erlend Peder Kvam (Norway)

    Evan Androutsopoulos (Finland)

    Evie Cahir (Australia)

    Fermín Solís (Spain)

    Filipe Abranches (Portugal)

    Flix (Germany)

    Francisco Sousa Lobo (Mozambique / Portugal)

    Franziska Adler (Germany)

    Fredox (France)

    Gareth Brookes (UK)

    GG (Canada)

    Gefe (Switzerland)

    Geneviève Castrée (Canada)

    Gillian Rhodes (USA)

    Ginette Lapalme (Canada)

    Gloria Rivera (USA)

    Gonçalo Duarte (Portugal)

    Gregor Hinz (Germany)

    G. W. Duncanson (USA)

    Hanna P (Sweden)

    Hanneriina Moisseinen (Finland)

    Harukichi (Japan)

    HAZ (Spain)

    Helmut Kaplan (Austria)

    Henning Wagenbreth (Germany)

    Henrik Duncker (Finland)

    Hetamoé (Portugal)

    Heta Bilaletdin (Finland)

    Hicham Amrani (France)

    Hironori Kikuchi (Japan)

    HTMLflowers (USA)

    Husmann/Tschäni (Switzerland)

    Ieva Gvazdaitytė (Lithuania)

    Ian Andersen (USA)

    Ignacio Serrano (Spain)

    Ilde Betanzos (Spain)

    Ines Christine Geißer (Germany)

    Inés Estrada (Mexico)

    Inger Zivana M. Torvund (Norway)

    Irkus M. Zeberio (Basque Country)

    Itzik Rennert (Israel)

    Jaakko Pallasvuo (Finland)

    Jakob Klemenčič (Slovenia)

    James Turek (USA)

    Jana Vasiljević (Serbia)

    Jane Mai (USA)

    Jari Vaara (Finland)

    Jarno Latva-Nikkola (Finland)

    Jean de Wet (South Africa)

    Jesse Jacobs (Canada)

    Jesse Lucas (USA)

    Jen Rickert (USA)

    Jen Wang (USA)

    Jeroen Funke (The Netherlands)

    Joana Estrela (Portugal)

    João Fazenda (Portugal)

    Joaquín Aldeguer (Spain)

    Jochen Schievink (Germany)

    Johan Klungel (the Netherlands)

    John Broadley (England)

    John Martz (Canada)

    John Porcellino (USA)

    John Pound (USA)

    Jon Boam (UK)

    Jonny Negron (USA)

    Joonas Sildre (Estonia)

    José Ja Ja Ja (Spain)

    Joseph P Kelly (UK)

    Josh White (USA)

    Juani Ta (Romania)

    Julia Gfrörer (USA)

    Julie Delporte (France)

    Julie Doucet (Canada)

    Jyrki Heikkinen (Finland)

    Jyrki Nissinen (Finland)

    Kara Sievewright (Canada)

    Karri Laitinen (Finland)

    Kati Rickenbach (Switzerland)

    Katja Tukiainen (Finland)

    Katri Sipiläinen (Finland)

    Kawai Shen (Canada)

    Keisei Kanamachi (Japan)

    Krystal DiFronzo (USA)

    Kirsten Carina Geißer (Germany)

    KJ Martinet (USA)

    KLIL (Brazil)

    Knut Larsson (Sweden)

    Kolbeinn Karlsson (Sweden)

    König Lü.Q. (Switzerland)

    Koshi Kawachi (Japan)

    krimi (Germany)

    Kris Mukai (USA)

    Kuba Woynarowski (Poland)

    Laila Milevski (USA)

    Lai Tat Tat Wing (Hong Kong)

    Lala Albert (USA)

    Lamelos (the Netherlands)

    Lars Sjunnesson (Sweden)

    Laura Callaghan (Ireland)

    Laura Kenins (Canada)

    Lauri Mäkimurto (Finland)

    Lee Kyutae (South Korea)

    Léo Quievreux (France)

    Leonard Riegel (Germany)

    Liesbeth de Stercke (Belgium)

    Liisa Kivimäe (Estonia)

    Liisa Kruusmägi (Estonia)

    Lilli Loge (Germany)

    L.L. de Mars (France)

    Louise Aleksiejew (France)

    Luca Schenardi (Switzerland)

    Lucas Souza Teixeira (Brazil)

    Luka Va (Lithuania)

    Lukas Weidinger (Austria)

    Luke Pearson (U.K.)

    Luke Ramsey (Canada)

    Luis Yang (Spain)

    Maciej Sieńczyk (Poland)

    Malin Biller (Sweden)

    Marc Bell (Canada)

    Marcos Farrajota (Portugal)

    Marc M. Gustà (Spain)

    Marcus Nyblom (Sweden)

    Maré Odomo (USA)

    Mari Ahokoivu (Finland)

    María Inés Gul (Poland)

    Marie Jacotey (France)

    Marie Weber (France)

    Marie-Pierre Brunel (France)

    Marko Turunen (Finland)

    Markus Häfliger (Switzerland)

    Marlene Krause (Germany)

    Marta Monteiro (Portugal)

    Martha Verschaffel (Belgium)

    Martin Lacko (Czech Republic)

    Martín López Lam (Peru, Spain)

    Mathilde Van Gheluwe (Belgium)

    Matthew Thurber (USA)

    Mawil (Germany)

    Max Andersson (Sweden)

    Max Baitinger (Germany)

    Melek Zertal (Algeria)

    Melissa Mendes (USA)

    Menno Wittebrood (Netherlands)

    Michael Comeau (Canada)

    Michael DeForge (Canada)

    Michael Jordan (Germany)

    Michel Esselbrügge (Germany)

    Michiel Budel (The Netherlands)

    Mickey Zacchilli (USA) 

    Mikkel Sommer (Denmark)

    Mikko Luostarinen (Finland)

    Mikko Väyrynen (Finland)

    Milena Baeza (Chile, Portugal)

    Miriam Katin (USA)

    Moki (Germany)

    Nicolas Mahler (Austria)

    Nicolas Zouliamis (Belgium)

    Nicolene Louw (South Africa)

    Nicolò Pellizzon (Italy)

    Noah Van Sciver (USA)

    Nou (USA)

    Olegti (Russia)

    Olive Booger (France)

    Oliver East (UK)

    Olivier Schrauwen (Belgium)

    Otaki (South Korea)

    Paddy Lynch (Ireland)

    Pakito Bolino (France)

    Pat Aulisio (USA)

    Patric Sandri (Switzerland)

    Patrick Kyle (Canada)

    Patryk Mogilnicki (Poland)

    Paula Bulling (Germany)

    Paulo Monteiro (Portugal)

    Paul Paetzel (Germany)

    Pedro Burgos (Portugal)

    Pedro Franz (Brazil)

    Phillip Janta (Germany)

    Pixin (Singapore)

    Placid (France)

    Rafael Gouveia (Portugal)

    R. Kikuo Johnson (USA)

    Ratigher (Italy)

    Renata Gąsiorowska (Poland)

    Renee French (USA)

    René Rogge (Germany)

    Richard McGuire (USA)

    Richard Short (England)

    Rokudai Tanaka (Japan)

    Roman Muradov (Russia/USA)

    Roméo Julien (France)

    Roope Eronen (Finland)

    Ruedi Schorno (Switzerland)

    Ruppert & Mulot (France)

    Ryan Cecil Smith (USA)

    Saehan Park (South Korea)

    Sam Alden (USA)

    Sami Aho (Finland)

    Sammy Stein (France)

    Sandra Rummler (Germany)

    Sara Varon (USA)

    Sarah Mazzetti (Italy)

    Scott Jason Smith (UK)

    Sergi Puyol (Spain)

    Sharmila Banerjee (Germany)

    Shawn Eisenach (USA)

    Shee Phon (China)

    Simon H (Austria)

    Simon Hanselmann (Australia)

    Simon Moreton (UK)

    Simon Schnellmann (Switzerland)

    Sophia Foster-Dimino (USA)

    Søren Mosdal (Denmark)

    Søren Mosdal (Denmark)

    Steve Wilson (Canada)

    Tamia Baudouin (France)

    TeER (Germany)

    Terhi Ekebom (Finland)

    Tetsu Kayama (Japan)

    Theo Ellsworth (USA)

    Thomas Ott (Switzerland)

    Thomas Wellmann (Germany)

    Tiago Casanova (Portugal)

    Tiago Manuel (Portugal)

    Tiemo Wydler (Switzerland)

    Tiina Lehikoinen (Finland)

    Till Hafenbrak (Germany)

    Till Lukat (Germany)

    Tin Can Forest (Canada)

    Tomasz Niewiadomski (Poland)

    Tommi Musturi (Finland)

    Tor Brandt (Denmark)

    Triinu Lille (Estonia)

    Tsuchika Nishimura (Japan)

    Ugo Schiesaro (Italy)

    Ulrike Seitz (Germany)

    Ville Hänninen (Finland)

    Ville Kallio (Finland)

    Vincent Fritz (Germany)

    Vincenzo Filosa (Italy)

    Vuk Palibrk (Serbia)

    Ward Zwart (Belgium)

    Warren Craghead (USA)

    Weng Pixin (Singapore)

    Wladimir Kaminer (Germany)

    Xhu (Poland)

    Yoshi (Lithuania)

    Yvang (France)

    Zejian Shen (China)

    Zosia Dzierżawska (Poland)


Built with Berta.me